Наш розважальний центр «Мультіпарк» – казкова країна розваг, представлена з ігровою зоною в 2400 м2, запрошує дітей будь якого віку та дорослих весело та змістовно провести вільний час!

Понад 50 ігрових автоматів та атракціонів щодня розважають маленьких відвідувачів. Граючи на наших ігрових автоматах можна додатково отримати не лише задоволення, а ще й заробити тікети – квиточки. Зібравши потрібну кількість яких на балансі своєї ігрової карти можна сміливо вирушати до призотеки ігрової зони для обміну їх на вподобану крутезну іграшку.

Турніри з Аерохокей, баскетболу не дадуть вам нудьгувати ні хвилини. Відтепер оновлено й ігрову зону з приставками та віртуальною реальністю. Тут цікаво як дітям, так і дорослим.

Майданчик роллердрома загальною площею – 650 м2 запрошує відвідувачів на веселе катання. Якщо ви новачок, то наші

досвідчені інструктори завжди допоможуть не тільки стати на ролики, а й ще навчать за кілька занять колесити між фішками досить впевнено.

Тих, хто давно не був у ДРЦ «Мультіпарку», приємно вразить оновлений автодром. Це, до речі, єдиний автодром у Рівному, який тепер став вдвічі більшим за площею. Побільшало тут і автомобільчиків – тож є можливість влаштувати справжні перегони.

Лабіринт у ДРЦ «Мультіпарку» тепер приймає навіть доросліших діток. Тож рівняни та гості міста можуть залишити дитину бавитися в лабіринті або у новій кімнаті розваг пострибати на батуті, покататися на каруселі, пограти з сучасними іграшками, а самі зайнятись шопінгом у ТРЦ «Екватор».

В меню кафетерія, на території ДРЦ «Мультіпарк», представлені смачні страви як для дітей, так і для дорослих – піца, бургери, картопля фрі, салати, смачні десерти та напої. Наш ДРЦ «Мультіпарк» має усі умови для святкування дитячих днів народження. Професійні досвідчені аніматори, різноманітні сценарії дійства та відповідна атмосфера подарують дитині справжнє свято!