Ігротека

ІГРОВА ЗОНА – ЦЕ 2400 КВАДРАТНИХ МЕТРІВ РОЗВАГ.

Більше 80 ігрових автоматів: симулятори, розважальні та редемпшн автомати. Симулятор включають в себе популярні гонки на автомобілях і мотоциклах, а також різноманітні «стрілялки». Розважальні автомати складаються з аерохоккея, каруселей для самих маленьких та інших атракціонів. Редемпшн – це автомати з системою винагороди. Граючи, наші гості отримують не лише задоволення, а ще й заробляють тікети – квиточки, зібравши потрібну кількість яких на балансі своєї ігрової карти можна сміливо вирушати на призотека ігрової зони для обміну їх на вподобану іграшку. Серед таких автоматів: баскетбол, «стрілялки», легендарна MonkeyBall. Ви зможете зловити жабу, стріляти по фруктам, ловити хом’ячків, випробовувати удачу на колесі удачі багато іншого. Візьміть участь в іграх настільки незвичайних, що їх навіть не можна описати – Вам варто прийти і зіграти в них!

Також, регулярно проводяться турніри по Аерохокей, баскетболу та інших ігор. Наш аніматор не дасть Вам занудьгувати, а також розповість і покаже як грати в ту чи іншу гру.

На окрему увагу заслуговує призотека. Валютою тут є Ваші успіхи в іграх – за ігри на редемпшн автоматах гість отримує тікети, які може обміняти на призи. Чим краще Ви граєте, тим крутіше призи Вас чекають!